kontakt@coridon-cars.pl

Oferta wynajmu samochodów - Wrocław

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Miałeś stłuczkę? Samochód jest w naprawie? Potrzebujesz auta zastępczego? Może planujesz krótki wypad za miasto?

Dzięki elastycznym taryfom oraz niskim cenom możesz wynająć odpowiedni samochód na dowolny okres.

W naszej ofercie znajdują się doskonale wyposażone samochody. Posiadają klimatyzacje, systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ESP, poduszki i kurtyny powietrzne. Możemy wynająć samochód z fotelikiem dla dziecka czy bagażnikiem na rowery.

Zachęcamy do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc bezpośrednio pod wskazany numer telefonu. Zarezerwuj samochód odpowiednio wcześniej tak aby mieć pewność że samochód będzie czekał na ciebie przygotowany do podróży. Na życzenie klienta podstawimy zarezerwowany samochód we wskazane miejsce i odbierzemy je po zakończeniu świadczenia usługi.

Długoterminowy wynajem samochodów

Jeżeli potrzebujesz samochodu dla swojego tymczasowego pracownika lub realizujesz okresowy projekt na terenie Wrocławia i potrzebujesz wynająć samochód na dłuższy okres na preferencyjnych warunkach to nie musisz już dłużej szukać. Mamy idealną ofertą przygotowaną specjalnie dla ciebie.

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonały wybór. Szeroki wybór samochodów oraz optymalizacja kosztów wynajmu sprawią że staniemy się doskonałym partnerem biznesowym.

Nasza oferta jest doskonałą alternatywą dla leasingu. Nie ma tutaj wieloletnich zobowiązań i kontraktów oraz skomplikowanych procedur bankowych. My ponosimy obsługę techniczną i zajmujemy się wszelkimi formalnościami . Tak abyś w pełni mógł się skupić na rozwijaniu swego biznesu.

Bogata flota samochodów dostępnych do wynajmu na terenie Wrocławia jest cały czas do twojej dyspozycji. Pamiętaj że w każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmu co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo naszej oferty.

Wynajem samochodów z OC sprawcy